Дякуємо за заявку

Наші фахівці зв'яжуться з вами!

laptop SVG laptop SVG line line

Steko IDEAL

Віконна система преміум класу для ідеального затишку

Steko Ideal
Steko

ІДЕАЛЬНО
І ТЕПЛО

Віконна система серії Steko IDEAL втілює в собі філософію компанії Steko - це ідеальні компоненти, поєднані для створення тепла та затишку у вашій оселі.

Ideal 8000 line

Профіль Aluplast line Німеччина

Якість профілю відповідає високим європейським вимогам. Надійний і жорсткий, він відповідає за цілісність вікна, його довгу службу після монтажу. Оригінальна форма і розташування повітряних камер всередині профілю гарантує збереження тепла в приміщенні.

Ideal 8000

Фурнітура
Maco Multi-matic Австрія

Справжній витвір мистецтва інженерів компанії Maco, які вже понад 70 років розробляють та вдосконалюють віконну фурнітуру. Відноситься до типу поворотно-відкидних і має принципово новий базовий склад. Крім стандартного набору функцій, з'явилися зламостійкі роликові i.S.-цапфи. Їх конфігурація, а також додавання необхідної кількості зламостійких планок замість звичайних, дозволяє вийти на новий рівень протизламності вікна. За утримання стулки у відкритому положенні і відсутність провисань відповідає фірмовий блокіратор-підйомник.

Double Silver

Мультифункціональне скло Double Silver
Steko plus
від Pilkington Великобританія

Це скло нового покоління імпортується ексклюзивно для Steko, що підкреслює особливість вікон Steko IDEAL. Double Silver Steko plus має подвійний шар срібла і поліпшену формулу нано частинок, нанесених інноваційним способом в ультрасучасному коутері. Всі склопакети заповнюються аргоном. Завдяки цьому склу вікна мають чудове світлопропускання, зберігають тепло взимку та прохолоду влітку.

Double Silver Steko

Антибактеріальна ручка
Steko BioTouch Україна

Фірмова ручка Steko Bio Touch має привабливий дизайн, приємна на дотик та, що найголовніше, володіє антибактеріальними властивостями. За рахунок покриття сріблом вона знищує шкідливі бактерії на своїй поверхні, що було підтверджено в хіміко-мікробіологічній лабораторії.

Double Silver Steko

ІДЕАЛЬНИЙ
КОЛІР

Виберіть персональний колір ламінації Вашого ідеального вікна серед широкої палітри